Witam. Kolejny wypad w górki zaliczony - niedziela 16.10.2022r. Pomimo gęstej mgły, mżawki i braku przejrzystości powietrza warto było. Maszerowaliśmy pod górę i w dół zmagając się z myślami, słabościami .... W schronisku gorąca herbata i bułka pozwoliły nabrać siły. Podczas powrotu już za Szklarską mogliśmy podziwiać zza okna to co nam nie było dane tam na 1362m- przepiękną paletę barw drzew na zboczach gór.... Pozdrawiam.
Witam.
Kolejny wypad w górki zaliczony - niedziela 16.10.2022r.
Pomimo gęstej mgły, mżawki i braku przejrzystości powietrza warto było.
Maszerowaliśmy pod górę i w dół zmagając się z myślami, słabościami ....
W schronisku gorąca herbata i bułka pozwoliły nabrać siły.
Podczas powrotu już za Szklarską mogliśmy podziwiać zza okna to co nam nie było dane tam na 1362m-
przepiękną paletę barw drzew na zboczach gór.... Pozdrawiam.... Collapse