Dziękujemy za pyszną wigilię ,barszczyk ,kapustka ,pierogi rewelacja,karp ,śledzik sałatka i oczywiście ciasta pychota a i oczywiście domowy kompot z suszu,Obsługa super ,dziewczyny uśmiechnięte ,miłe .Jesteśmy jak zawsze zadowoleni z pobytu w uroczym miejscu.
Dziękujemy za pyszną wigilię ,barszczyk ,kapustka ,pierogi rewelacja,karp ,śledzik sałatka i oczywiście ciasta pychota a i oczywiście domowy kompot z suszu,Obsługa super ,dziewczyny uśmiechnięte ,miłe .Jesteśmy jak zawsze zadowoleni z pobytu w uroczym miejscu....
Collapse