szrenica-linki

Guestbook

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
 
 
 
księga gości
42 entries.
z Kujaw z Kujaw wrote on 25 January 2026 at 15:30
W czasie wędrówki we wrześniu 1993 roku zatrzymaliśmy się w schronisku. Powodzenia
W czasie wędrówki we wrześniu 1993 roku zatrzymaliśmy się w schronisku. Powodzenia... Collapse
Andrew,Maciu,Bofo,Oko Andrew,Maciu,Bofo,Oko wrote on 23 January 2026 at 09:27
Schronisko z zachowanym klimatem , w duzej mierze dzięki obsłudze , Panie w barze bardzo uprzejme i sympatyczne. Specjalne pozdrowionka dla pani z brokatem 🙂 - ITA - więcej takich ludzi w górach i będzie dobrze. Jednym słowem miło spędzony czas -na pewno wrócimy . Do zobaczenia.
Schronisko z zachowanym klimatem , w duzej mierze dzięki obsłudze , Panie w barze bardzo uprzejme i sympatyczne. Specjalne pozdrowionka dla pani z brokatem 🙂 - ITA - więcej takich ludzi w górach i będzie dobrze. Jednym słowem miło spędzony czas -na pewno wrócimy . Do zobaczenia.... Collapse
Aneta Lublin Aneta Lublin wrote on 29 December 2025 at 10:43
Byłam kilka razy i będę wracała☺️ Pokoje Czyste,Schludne,Zadbane(kocyki ułożone na kształt kokardki urzekły moje serce☺️) Posiłki jak u mamy,widać tam naturalne składniki i serce. Obsługa Przemiła,a Pani Blondynka z Yorkiem(recepcja) Tworzy klimat ,aby człowiek czuł się jak w domu ,a nie hotelu. Pomocna we wszystkm☺️☺️☺️☺️
Byłam kilka razy i będę wracała☺️ Pokoje Czyste,Schludne,Zadbane(kocyki ułożone na kształt kokardki urzekły moje serce☺️) Posiłki jak u mamy,widać tam naturalne składniki i serce. Obsługa Przemiła,a Pani Blondynka z Yorkiem(recepcja) Tworzy klimat ,aby człowiek czuł się jak w domu ,a nie hotelu. Pomocna we wszystkm☺️☺️☺️☺️... Collapse
Agnieszka i Zbyszek Agnieszka i Zbyszek wrote on 18 June 2025 at 07:30
Byliśmy grupą 11 osobową. Obsługa cierpliwa, miła i pomocna. Niestety niektórych gości baru przerasta "obowiązek" dokonania wybory piwa czy "co będę jadł" i wypisuje głupoty o "niemiłej obsłudze". Trud jaki zwoje w głowie muszą podejmować wybierając pomiędzy jajecznicą a kiełbaskami wprowadza niektórych gości początki depresji i nerwicy. Schronisko super, obsługa miła, cierpliwa i zyczliwa. Pozdrawiamy i wrócimy na 100%. Agnieszka i Zbyszek
Byliśmy grupą 11 osobową. Obsługa cierpliwa, miła i pomocna. Niestety niektórych gości baru przerasta "obowiązek" dokonania wybory piwa czy "co będę jadł" i wypisuje głupoty o "niemiłej obsłudze". Trud jaki zwoje w głowie muszą podejmować wybierając pomiędzy jajecznicą a kiełbaskami wprowadza niektórych gości początki depresji i nerwicy. Schronisko super, obsługa miła, cierpliwa i zyczliwa. Pozdrawiamy i wrócimy na 100%. Agnieszka i Zbyszek... Collapse
Bogdan Bogdan wrote on 27 May 2025 at 21:53
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wlaścicielce schroniska Pani Kłopotowskiej i Pani kierowniczce w recepcji za troskliwe zajecie się dziś naszą starszą 81- letnią kolezanką, która po dotarciu do Schroniska miala problemy zdrowotne. Jesteśmy starszymi, ale za to aktywnymi turystami choć nieraz chęci przekraczają możliwości. Zmamy wiele schronisk i wiemy, że Szrenica jest we wlasciwych rękach.. Pozdrawiamy. Turyści - geografowie z Warszawy.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wlaścicielce schroniska Pani Kłopotowskiej i Pani kierowniczce w recepcji za troskliwe zajecie się dziś naszą starszą 81- letnią kolezanką, która po dotarciu do Schroniska miala problemy zdrowotne. Jesteśmy starszymi, ale za to aktywnymi turystami choć nieraz chęci przekraczają możliwości. Zmamy wiele schronisk i wiemy, że Szrenica jest we wlasciwych rękach.. Pozdrawiamy. Turyści - geografowie z Warszawy.... Collapse
Dominika Dominika wrote on 16 February 2025 at 19:03
Miałam okazję spędzić w schronisku noce i nie mam nic do zarzucenia. Czysto, cieplutko i bardzo gościnnie. Niezastąpiona Pani z Recepcji, która sprawiła, że miejsce to zyskało specjalne miejsce w moim sercu i nieopisaną ochotę na rychły powrót. Widoki nie do zastąpienia, szczególnie jeśli trafi się na śnieżną i wietrzną pogodę. Polecam każdemu kto tak jak ja planuje swój pierwszy wypad w góry, nie zawiedziecie się, ale są duże szanse, że się górami i atmosferą schroniska zauroczycie. Do zobaczenia wkrótce Szrenico 🙂
Miałam okazję spędzić w schronisku noce i nie mam nic do zarzucenia. Czysto, cieplutko i bardzo gościnnie. Niezastąpiona Pani z Recepcji, która sprawiła, że miejsce to zyskało specjalne miejsce w moim sercu i nieopisaną ochotę na rychły powrót. Widoki nie do zastąpienia, szczególnie jeśli trafi się na śnieżną i wietrzną pogodę. Polecam każdemu kto tak jak ja planuje swój pierwszy wypad w góry, nie zawiedziecie się, ale są duże szanse, że się górami i atmosferą schroniska zauroczycie. Do zobaczenia wkrótce Szrenico :)... Collapse
Ola i Maciej Ola i Maciej wrote on 21 January 2025 at 21:38
Odwiedziliśmy dziś bar w schronisku na Szrenicy. Po nieco ponad dwugodzinnym wejściu, mieliśmy okazję zjeść znakomity obiad w bardzo dobrej cenie i zregenerować się przed zejściem. Serdecznie polecamy kwaśnicę z żeberkiem i naleśniki z jagodami. Porcje były idealne i podane na "bogato". Polecamy także herbatkę zimową na rozgrzanie. Obsługa bardzo miła, pomimo sporego ruchu, nie trzeba było długo czekać na posiłek. Miejsce, które polecamy i które trzeba odwiedzić!
Odwiedziliśmy dziś bar w schronisku na Szrenicy. Po nieco ponad dwugodzinnym wejściu, mieliśmy okazję zjeść znakomity obiad w bardzo dobrej cenie i zregenerować się przed zejściem. Serdecznie polecamy kwaśnicę z żeberkiem i naleśniki z jagodami. Porcje były idealne i podane na "bogato". Polecamy także herbatkę zimową na rozgrzanie. Obsługa bardzo miła, pomimo sporego ruchu, nie trzeba było długo czekać na posiłek. Miejsce, które polecamy i które trzeba odwiedzić!... Collapse
Adam i Maciej z Bydgoszczy Adam i Maciej z Bydgoszczy wrote on 26 October 2024 at 20:39
Usytuowanie schroniska kapitalne, jednakże aktywny miłośnik gór oczekuje też odpowiedniego serwisu w zakresie noclegowo gastronomicznym. To wszystko otrzymuje właśnie tu w Schronisku na Szrenicy. Panie Szefowa z tzw okienka, Małgosia za ladą, Kasia mistrz ceremonii kuchennych oraz Beata przed którą kurz ucieka nawet w Himalaje. Dziękujemy wymienionemu i nie wymienionemu całemu personelowi schroniska. Wasz praca jest tytaniczna. Każda osoba razem i z osobna ma swój odmienny wkład który w całość buduje tą poniższą pochwalną opinię. Szefowa z okienka stanowcza i konkretna gdyż taka musi być, Małgosia konglomerat pracowitości zakrapianej mega wdziękiem, Kasia na jej skinienie naleśnik kładzie się na patelnię, a jajka na jajecznicę same że skorupy wyskakują. Beata to jest Beata ma swojego bata na każdego bruda i nieczystości. Człowiek pracy, pracy i jeszcze raz pracy. Dziękujemy Wam wszystkim, Adam i Maciej z Bydgoszczy, miłośnicy gór.
Usytuowanie schroniska kapitalne, jednakże aktywny miłośnik gór oczekuje też odpowiedniego serwisu w zakresie noclegowo gastronomicznym. To wszystko otrzymuje właśnie tu w Schronisku na Szrenicy. Panie Szefowa z tzw okienka, Małgosia za ladą, Kasia mistrz ceremonii kuchennych oraz Beata przed którą kurz ucieka nawet w Himalaje. Dziękujemy wymienionemu i nie wymienionemu całemu personelowi schroniska. Wasz praca jest tytaniczna. Każda osoba razem i z osobna ma swój odmienny wkład który w całość buduje tą poniższą pochwalną opinię. Szefowa z okienka stanowcza i konkretna gdyż taka musi być, Małgosia konglomerat pracowitości zakrapianej mega wdziękiem, Kasia na jej skinienie naleśnik kładzie się na patelnię, a jajka na jajecznicę same że skorupy wyskakują. Beata to jest Beata ma swojego bata na każdego bruda i nieczystości. Człowiek pracy, pracy i jeszcze raz pracy. Dziękujemy Wam wszystkim, Adam i Maciej z Bydgoszczy, miłośnicy gór.... Collapse
Ania Ania wrote on 26 September 2024 at 14:22
Miejsce bardzo urokliwe , pokoje i łazienki czyściutkie . Byłam tam już kilka razy i zawsze wracam zauroczona i zadowolona . Schronisko ma swój niepowtarzalny klimat . Bardzo miła obsługa ...Pani z recepcji też 🙂 nie wiem skąd te opinie negatywne , dobre jedzonko . Dookoła szlaki , które kocham najbardziej . Polecam każdemu trud wspinaczki do schroniska aby potem podziwiać wspaniałe widoki i chłonąć tamtejszą atmosferę , Staram się tam być przynajmniej raz w roku .
Miejsce bardzo urokliwe , pokoje i łazienki czyściutkie . Byłam tam już kilka razy i zawsze wracam zauroczona i zadowolona . Schronisko ma swój niepowtarzalny klimat . Bardzo miła obsługa ...Pani z recepcji też 🙂 nie wiem skąd te opinie negatywne , dobre jedzonko . Dookoła szlaki , które kocham najbardziej . Polecam każdemu trud wspinaczki do schroniska aby potem podziwiać wspaniałe widoki i chłonąć tamtejszą atmosferę , Staram się tam być przynajmniej raz w roku .... Collapse
Monika i Zbyszek Monika i Zbyszek wrote on 1 June 2024 at 17:28
Pani z recepcji- okropna osoba. Tak nieprzyjemna i arogancka, ze chyba w zyciu nie mialam z kims takim do czynienia. Slyszalam wiele razy nieprzychylne opinie o tej Pani, ale myślałam ze to zwykla przesada, w koncu nikt z nas nie jest az taki zly:) .... a jednak mialam okazje przekonać sie na wlasnej skórze jak bardzo mozna byc ze wszystkim na "nie". Każde sympatyczne zdanie z naszej strony, kazda chęć ułatwienia ( pozostawienie klucza od pokoju w drzwiach, zeby osobie z obslugi latwiej bylo posprzątać) bylo ucinane ulubionym zdaniem tej Pani "prosze nie organizowac mi pracy dobrze?", kazde pytanie, prośba, wszystko bylo ucinane kpiną i arogancją w glosie. Naprawde okropny czlowiek... a szkoda, bo caly klimat tego miejsca, kultura i wspaniala atmosfera miedzy ludzmi, cudowne Panie z punktu gastronomicznego i cala obsluga zasługuje na 6+! A jedna osoba moze popsuć nastroj na caly pobyt... pomimo to serdecznie polecamy Schronisko Szrenica!
Pani z recepcji- okropna osoba. Tak nieprzyjemna i arogancka, ze chyba w zyciu nie mialam z kims takim do czynienia. Slyszalam wiele razy nieprzychylne opinie o tej Pani, ale myślałam ze to zwykla przesada, w koncu nikt z nas nie jest az taki zly:) .... a jednak mialam okazje przekonać sie na wlasnej skórze jak bardzo mozna byc ze wszystkim na "nie". Każde sympatyczne zdanie z naszej strony, kazda chęć ułatwienia ( pozostawienie klucza od pokoju w drzwiach, zeby osobie z obslugi latwiej bylo posprzątać) bylo ucinane ulubionym zdaniem tej Pani "prosze nie organizowac mi pracy dobrze?", kazde pytanie, prośba, wszystko bylo ucinane kpiną i arogancją w glosie. Naprawde okropny czlowiek... a szkoda, bo caly klimat tego miejsca, kultura i wspaniala atmosfera miedzy ludzmi, cudowne Panie z punktu gastronomicznego i cala obsluga zasługuje na 6+! A jedna osoba moze popsuć nastroj na caly pobyt... pomimo to serdecznie polecamy Schronisko Szrenica!... Collapse

SCHRONISKO GÓRSKIE "SZRENICA" 1362 m n.p.m. Szklarska Poręba

Copyright (c) 2021 InterPele